Miłe Kobiety 🌻

Wczoraj padł nowy rekord. Na spotkanie Współdzielni przybyło 75 kobiet🤗! Cieszymy się, że przybyło tak wiele nowych Pań 😃. Śmiało Dziewczyny, rozgośćcie się na Współ-dzielni i wspólnie budujmy tę naszą społeczność 💞. Twórzmy wartościowe relacje, bo jako gatunek ludzki wszyscy ich potrzebujemy, o czym również wczoraj mówiły nasze Prelegentki w kontekście tematu spotkania. 

A tematem była depresja 😥, czyli choroba dotykająca ogromną liczbę osób i niestety, czasem, bardzo boleśnie 🥺. 

Do rozmowy na ten temat zaprosiłyśmy aż trzy specjalistki – dwie psychoterapeutki: Monikę Kaczkowską i Justynę Nykiel-Nowak oraz lekarza psychiatrę Annę Słowik, dzięki czemu mogłyśmy się bardzo szeroko przyjrzeć tej chorobie pod kątem przyczyn, objawów i sposobów leczenia. Bardzo dziękujemy naszym Gościom za podzielenie się Swoją cenną wiedzą i doświadczeniem ❤️💜🧡. 

I choć jest to bardzo ciężka choroba, to mamy nadzieję, że jednak każda z Was wyszła ze spotkania z optymistyczną myślą: depresja jest chorobą uleczalną, tylko warto i trzeba poprosić o pomoc, kiedy czujemy, że z naszą psychiką dzieje się coś niedobrego. Nie bójmy się korzystać z pomocy specjalistów. 

No i na co dzień dbajmy o Swój dobrostan m.in. poprzez tworzenie dobrych relacji z innymi. A tych na Współ-dzielni nie brakuje, więc stale zaglądajcie do nas 😍.