Za nami kolejne spotkanie w naszej współdzielnianej społeczności i W KOŃCU, po wielomiesięcznym wyczekiwaniu przez niektóre z nas, pojawił się temat MENOPAUZA!!

Siedziałyśmy zasłuchane w spokojny, ciepły głos Sylwii Kulig, która przeprowadziła nas przez kobiece cykle: od pierwszej miesiączki po ostatnią; od młodości po dojrzałość, pokazując naturalność tych procesów i jednocześnie mądrość Natury.

A po prezentacji Sylwii kilka z nas, które już przechodziły menopauzę, opowiedziało o swoim doświadczeniu od strony fizycznej i emocjonalnej. I były to piękne świadectwa. Dziewczyny podzieliły się również sposobami, które im pomagały lepiej przejść przez ten czas.

I tak, jak różnimy się między sobą, tak samo różne może być nasze przechodzenie menopauzy i wiele zależy od naszego podejścia i przede wszystkim od relacji, jaką mamy same ze sobą.  

Klimatyczne wnętrza Alegorii i dodatkowo cudne dekoracje na stolikach, przygotowane przez Madzię, idealnie współgrały z tematem spotkania i stwarzały atmosferę intymności tak potrzebną przy poruszaniu tych tematów.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *